آذر ۱۳۹۹
۱۵
شنبه
معرفی بخشها


پذیرش

پذیرش: سیستم پذیرش به صورت پرونده الکترونیکی و استفاده از پیامک میباشد.

اتاق استریل مرکزی (CSR)

اتاق استریل مرکزی (CSR): دارای اتاق اسریل مرکزی شیشه ای مدرن و مجهز در معرض دید مراجعین محترم و همچنین ارائه پکهای یکبار مصرف

بخش اطفال

اطفال: برخلاف تصور مردم که دندان های شیری باید کشیده شود دندان های شیری دارای اهمیت بسیار زیاد برای بچه ها میباشد، درست نکردن دندان های شیری باعث عوارض غیر قابل برگشت میگردد؛ از جمله 1- باعث نامنظم شدن دندان ها و احتیاج به درمان پر هزینه ارتودنسی میشود. 2- عدم تغذیه مناسب بچه ها به علت نداشتن دندانها جهت جویدن و ...

ایمپلنت

ایمپلنت: ظاهری کاملا طبیعی و با بدن کاملا سازگاری دارد و شبیه دندان های طبیعی بوده به جای ریشه دندانی که از دست داده اید در استخوان فک شما گذاشته میشود. ایمپلنت به دندان های مجاور ضدمه نمیزند و میتوانید به راحتی دوباره صحبت کنید و غذا بخورید و احساس خوبی داشته باشید.

ارتودنسی

ارتودنسی: علم تصحیح روابط نامناسب فک و ردیف کردن دندان های نامنظم است و درمان ارتودنسی به دو روش ثابت و متحرک انجام می گیرد. در ارتودنسی ثابت، دندانها توسط سیم های مخصوص به سمت مورد نظر کم کم حرکت کرده و نظم مرتبی در فک انجام می شود.

پروتز

پروتز: اصولا پروتز به هر قطعه یا دستگاه مصنوعی اطلاق میگردد که جایگزین عضو از دست رفته بدن میگردد مانند پروتز دست، پا، چشم و ... پروتزهای دندانی نیز دندانهای از دست رفته (از یک دندان به کلیه دندانها) را جایگزین می کند.

بلیچینگ (زیبایی)

بلیچینگ (زیبایی): یکی دیگر از روش های سفید کردن دندنهاست، بدون تغییر شکل و اندازه و فاصله آنهاست.

ترمیم دندان

ترمیم دندان: هرچه میزان از بین رفتن بافت دندان کمتر باشد، درصد موفقیت ترمیم دندان و ماندگاری آن بیشتر خواهد شد که این امر تنها با مراجعات منظم به دندانپزشک و رعایت صحیح بهداشت دهان و دندان ار جمله مسواک زدن و نخ دندان صورت میپذیرد.

جراحی لثه

جراحی لثه: از علائم بیماری های لثه میتوان به خونریزی هنگام مسواک زدن و جویدن غذاهای سفت، احساس بوی نامطبوع یا بوی عفونت از دهان تغییر رنگ لثه، ایجاد آبسه، تورم لثه و رشد آن به سطح دندانها، کاهش حجم لثه و تحلیل آن از روی سطح دندانها میباشد.

ترمیم ریشه (اندو)

ترمیم ریشه (اندو): دندانهای با ریشه صاف و قابل دسترسی، قدامی در حیطه کار دنداپزشک عمومی است اما اکثر دندان ها نیاز به درمان ریشه توسط متخصص دارند تا بیمار هم از نظر بی حسی و تکنیک های مناسب جهت بی حس سکردن دندان و هم کیفیت و نحوه عصب کشی دندان بتواند با اطمینان کامل روکش دندان گذاشته و در سال های آتی نیاز به خارج کردن روکش و عصب کشی مجدد و صرف هزینه فراوان مجدد نداشته باشد.

جراحی دهان و فک و صورت

جراحی دهان و فک و صورت: بعضی افراد دارای دندانهای نهفته در دهان خود میباشند از جمله دندان عقل که شایع ترین آنها میباشد. این دندان ها باید حتما جراحی گردد و خارج گردد زیرا ممکن است که این دندانهای مهفته تبدیل به تومور، کیست و نامنظمی دندانهای دیگر گردد.

از مسواکتان بیشتر از سه ماه استفاده نکنید.

اخبار و رویدادها